Vikend na cestama: Policija zabilježila 19 prekršaja, pijani vozač zaustavljen u centru Gorice
Velikogorička policija proteklog je vikenda pojačano nadzirala promet te je izvijestila o rezultatima provedene akcije. Ukupno je zabilježeno 19 prometnih prekršaja od čega 5 ciljanih koji se odnose na vožnju pod utjecajem alkohola, nepravilno korištenje mobitela za vrijeme vožnje te ne korištenje sigurnosnog pojasa, te 14 ostali prekršaja.
Dva vozača uhvaćena su kako upravljaju vozilom pod utjecajem alkohola, a najveću koncentraciju alkohola u krvi imao je 47-godišnjak zaustavljen u samom centru Velike Gorice, u noći sa subote na nedjelju.
-U nedjelju, 13. srpnja, u 00,35 sati, muškarac starosti 47 godina upravljao je osobnim vozilom zagrebačkih registracijskih oznaka krećući se kolnikom Trga kralja Tomislava u Velikoj Gorici. Nadzorom utvrđeno da je upravljao vozilom za vrijeme dok je u organizmu imao prisutnost alkohola u koncentraciji od 1,08 g/kg., umanjeno za dopuštenu pogrešku od 0,10 g/kg. Privremeno mu je oduzeta vozačka dozvola na rok od 12 sati i isključen je iz prometa te mu je uručen Prekršajni nalog – izvijestila je policija.
Ovog vikenda policija nije bilo uhićenih vozača, a za napomenuti je da su se dogodile četiri prometne nesreće na velikogoričkom području, sve s materijalnom štetom.
foto/ilustracija: Zeljko Hladika/Pixell
Uspješna posljednja provjera prije Varaždina: Duraković odlučio okršaj s mađarskim ZTE-om
Kurilovčani krenuli s pripremama, utakmica s Dinamom posebna motivacija: Za to se živi i radi!
Istanbuli i njegove mlade goričke košarkaške nade u borbi za Jedinstvenu pretkadetsku ligu HKS-a: Bila bi nam to velika nagrada
Hrvatske ceste bez odgovora: Radovi “kod Spajića” trebali završiti u prosincu, vozači ogorčeni
Bliži se Vincekovo: Tradicionalna proslava početka vinogradarske godine i rezidba prvog trseka u Vukomeričkim goricama
Ministar Bačić u Velikoj Gorici: Kreće se u projekt priuštivog stanovanja u gradu, uskoro i realizacija poslovne zone Kušanec