Vozačica (22) završila na krovu, pa pobjegla s mjesta nesreće
Nekoliko prometnih nesreća obilježilo je protekli vikend, ali i prvi dan u tjednu, srećom radilo se o nesrećama u kojima je nastala samo materijalna šteta.
U subotu, 18. ožujka, policija je zaprimila dojavu kako je u Opatiji na D31 osobni automobil sletio s ceste i prevrnuo se na krov. O tome svjedoče i fotografije koje nam je poslao čitatelj, no vozača nije bilo na mjestu događaja. Srećom, jedina nastala šteta je ona materijalna, a policiji se osoba sama javila naposljetku.

(foto čitatelja)
-Došlo je do slijetanja i prevrtanja vozila zbog neprilagođene brzine, a 22-godišnja vozačica se danas sama javila u policijsku postaju-saznali smo od prometne policije kako je vozačica postupila ispravno unatoč šoku kojeg je doživjela.
Također, u subotu oko 10:30 sati dogodilo se još jedno slijetanje vozila na D31, ovoga puta kod Okuja. Materijalna šteta nastala je na automobilu 35-godišnje vozačice koja je srećom prošla bez ozljeda.

U ponedjeljak, nešto iza 16 sati, dogodila se lakša nezgoda u Sisačkoj ulici u neposrednoj blizini semafora. U koloni vozila jedno je, zbog nedovoljnog razmaka, udarilo u vozilo ispred te je nastala manja materijalna šteta.
Galerija slika
Dan žena na Plesu uz nastup pjevačke skupine KUD-a Čiče
Nastavak ozelenjavanja grada: Jorgovani, perovskije i ukrasne trave stižu u Zagrebačku ulicu
Općina Orle sufinancira svojim učenicima "Školu u prirodi" i "Maturalac"
"Četiri lica Chopina" u Umjetničkoj školi Franje Lučića
Zagrebačka županija za poduzetnike osigurala tri milijuna eura, raspisan natječaj za poduzetnike početnike
Predstavljanje godišnjeg časopisa „LUČ“ na 325. Matičinom četvrtku