
Napuhala 1,55 promila i završila na triježnjenju
Velikogorička policija tijekom vikend akcije usklađene s akcijama Europske unije provodila je pojačani nadzor vozača od 15. do 18. prosinca i za volanom zatekla petero vozača pod utjecajem alkohola. Najviše promila među njima imala je 43-godišnja vozačica.
Dvoje vozača napuhalo je od 0,51 do 1 promila, a dvoje od 1,01 do 1,50 promila. Uz to evidentirano je i 36 prometnih prekršaja.
-Najveća koncentracija alkohola u organizmu utvrđena je kod 43-godišnje vozačice osobnog automobila zaustavljene u Zagrebačkoj ulici kod ZET-ove garaže s 1,55 promila. Vozačici je izdan prekršajni nalog i smještena je u prostoriju za zadržavanje do otriježnjenja-izvijestila je policija.
Dva vlasnika automobila kažnjena su zbog nepropisnog parkiranja, a 26 vozača dobilo je kaznu zbog prebrze vožnje.
(foto:Ilustracija)

Učenici i nastavnici Zrakoplovne škole obnovili povijesni avion Morava L-200 D, želja je uređenje nacionalnog Muzeja zrakoplovstva na otvorenom

Lazinci osvojili Kup MNL Turopolja i Posavine za prvi trofej u povijesti: Nagrada za sav naš trud, rad i zajedništvo

Zvucima baroknih instrumenata u Velikoj Mlaki započeo Festival drvenih kapela Sancta Barbara

Novi saziv Gradskog vijeća u srijedu ima prvu radnu sjednicu, na Dnevnom redu 12 točaka

Skrbin i Vrzić strijelci u remiju s Nogometnim sindikatom, na probi i bekovi i stoperi i veznjaci i napadači

Ponos i tradicija u Ščitarjevu: "Srpanjski susreti" slavili baštinu, župa dobila kamenu ploču sv. Martina biskupa s natpisom na glagoljici
