Vozila s 1,53 promila alkohola u krvi pa sudjelovala u prometnoj nesreći
17.10.2022. / Redakcija
Tijekom policijskog očevida prometne nesreće koja se u petak oko 22 sata dogodila utvrđeno je kako je 37-godišnjakinja vozačica upravljala u alkoholiziranom stanju.
- Vozačica je upravljala Željezničkom ulicom u Velikoj Gorici. Dolaskom do kružnog toka sudjelovala je u prometnoj nesreći s dva osobna automobila uslijed čega je nastala materijalna šteta. Obavljenim nadzorom vozila i vozača utvrđeno je da je upravlja vozilom pod utjecajem alkohola od 1,53 g/kg – poručili su iz PUZ-a.
Policija joj je privremeno oduzela vozačku dozvolu te smještena je na otrježnjenje u policijsku postaju, a protiv nje bit će podnesen otužni prijedlog.
Foto: ilustracija/Jurica Galoic/Pixsell
Zadnje objavljeno
Krenule prijave za StartupVG: Prilika za razvoj inovativnih poslovnih ideja
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta