Vozio Kolodvorskom ulicom s 1,67 promila
Tijekom pojačanog nadzora vozila i vozača za vrijeme vikenda, policija je utvrdila 41 prometni prekršaj.
Rekorder ovoga vikenda zaustavljen u subotu, 22. listopada u oko 2 sata ujutro, a upravljao je vozilom po Kolodvorskoj ulici u Velikoj Gorici s 1,67 promila alkohola u krvi.
Još dvoje drugih vozača vozilo je pod utjecajem alkohola, a jedan je vozio bez položenog vozačkog ispita.
Policija je zabilježila čak 18 prekršaja prekoračenja brzine i 10 prekršaja nekorištenja sigurnosnog pojasa tijekom vožnje, jedan prekršaj nepravilnog korištenja mobitela za vrijeme vožnje te 14 ostalih prekršaja iz domene prometa.
Uz to, podsjećamo da će danas i sutra od Velike Gorice do Zagreba promet biti gust i otežan zbog održavanja Prvog parlamentarnog summita Međunarodne krimske platforme, stoga se savjetuje da koristite zaobilazne pravce.
Lukavec u znaku starinskih igara: Više od 120 klinaca pokazalo da je lopta još uvijek zakon
Nedjeljni derbi Poleta i Lomnice u Buševcu, Lukavec i Jelačić pred svojim navijačima, Gradići u Bedenici igraju utakmicu istine
Hat-trick Božidara Karamatića u devetom proljetnom slavlju Meštrice, Posavec u nedjelju može potvrditi naslov prvaka
[VIDEO] Budimir opet zabio: Osasuna ispustila dva pogotka prednosti kod 'davljenika' i napravila krivi korak u borbi za Europu
Podrška roditeljima: Besplatna radionica o dojenju i trudnički tečaj
Dio grada bez vode u ponedjeljak i utorak