Vrtić u Cvjetnom čeka tehnički pregled
Novi objekt Dječjeg vrtića Žirek u Cvjetnom naselju gotovo je spreman za prihvat prvih mališana koji se vraćaju u novi vrtić na staroj adresi u Svačićevoj ulici. Na objektu se uređuju završni detalji, a sve kako bi bio spreman za tehnički pregled 30. kolovoza.
- Imamo zakazani tehnički pregled i očekujemo da će sve proći u najboljem redu te bi s time bile ostvarene sve predispozicije da krene redovni predškolski odgoj u ovom novom objektu. Otvaranjem ovog vrtića i povratkom mališana na staru adresu rasteretit će se i vrtići koji su bili privremeno boravište za predškolce iz Svačićeve ulice, a rasterećenje tih vrtića znači i pedagoški standard na razini najboljih u Hrvatskoj - rekao nam je Krešimir Ačkar, zamjenik gradonačelnika.
Novi vrtić će pohađati više od stotinu mališana, a zasigurno će mu se najviše veseliti djeca koja su još do prije godinu dana na istoj lokaciji boravila u neuglednom objektu kojega je sada zamijenilo moderno zdanje vrijedno više od 12 milijuna kuna. Vrtić će primiti sedam odgojnih skupina s posebnim naglaskom na inkluziju djece s teškoćama u razvoju za koje je objekt posebno prilagođen.
U društvu Tesle i Penkale: Otvorena je Eduqaonica - mjesto koje goričkim mališanima pruža vještine za budućnost
FOTO Zajedno na dva kotača: Gradići okupili obitelji na drugoj biciklijadi
U Velikoj Mlaki igra se turnir početnika i prstića: Revijalna utakmica veterana zagrebačkog Dinama i domaćeg Napretka bit će spektakl za gledatelje
Team Building kod Marice za kraj priprema: Kurilovec kreće u nove izazove
Velikogoričani se spremaju na 35. zavjetno hodočašće Majci Božjoj Bistričkoj
Podbrežnica dobiva prostor za trening na otvorenom, druženje i odmor