Za sigurniji promet: Na zahtjev mještana, Mraclin dobiva uspornike
U Mraclin uskoro stižu novi uspornici kako bi promet tim naseljem bio sigurniji. Zahtjev za postavljanjem uspornika Mjesnom odboru uputili su mještani Mraclina.
-Nakon upućenog zahtjeva za postavom uspornika, Vijeće mjesnog odbora zaprimilo je rješenje o postavljanju prometne signalizacije i opreme s ciljem povećanja sigurnosti prometa u naselju Mraclin, sukladno prometnom elaboratu kojeg je izradila tvrtka Sigprom d.o.o. Zahtjev je upućen Gradu Velikoj Gorici na temelju prikupljenih potpisa mještana koji stanuju na dionicama na kojima će uspornici biti postavljeni - izvijestile su kolege s portala Mraclin.hr.
Uspornici će se postaviti u Ulici Braće Radića, Ulici Ladislava Galekovića i Ulici Vladimira Nazora.
Rok izvršenja radova iznosi 45 dana od dana zaprimanja rješenja, a radove će izvršiti VG Komunalac.

Detaljnije o projektu možete doznati ovdje.
Dvorište u Novom Čiču prozor je u pravu Božićnu bajku, a sve je to djelo ručica malih "Cofleka"
Požar u Bukovčaku, gorjela drvena kuća
Uzgoj božićnih drvaca u okolici Pokupskog traje već pola stoljeća: Običnu smreku zamijenila je nordijska jela
[VIDEO] Ante ponovno 'trpa': Golčina iz voleja i realiziran kazneni udarac za važno slavlje uoči Božićnih blagdana
Turopoljsko srce kuca i dalje: Licitirajte za potpisani dres Luke Modrića, VG Sport Caffe osvojio tradicionalni humanitarni malonogometni turnir
FOTO/VIDEO Kurilovečka šetnica u subotu živjela svoju Božićnu bajku