Zavod za javno zdravstvo potvrdio 212 novih slučajeva u Velikoj Gorici
Najviše do sad, 212 novozaraženih koronavirusom u 24 sata, potvrdio je Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke županije u Velikoj Gorici. Uz još 7 slučajeva u općini Orle, 4 u Kravarskom i 2 u Pokupskom to je ukupno 225 na velikogoričkom području.
Brojke vrtoglavo rastu i na području Zagrebačke županije u kojoj je danas potvrđeno 839 novih slučajeva, 634 osobe su ozdravile.
-U odnosu na podatke od jučer oboljelo je 839 osoba (gradovi – 133 Samobor, 56 Sveta Nedelja, 56 Zaprešić, 49 Jastrebarsko, 212 Velika Gorica, 33 Ivanić-Grad, 53 Dugo Selo, 25 Vrbovec, 42 Sveti Ivan Zelina, općine – 18 Brdovec, 15 Bistra, 9 Jakovlje, 2 Luka, 7 Marija Gorica, 9 Pušća, 6 Dubravica, 7 Klinča Sela, 9 Stupnik, 6 Pisarovina, 1 Žumberak, 6 Krašić, 7 Orle, 4 Kravarsko, 2 Pokupsko, 10 Kloštar Ivanić, 16 Križ, 11 Brckovljani, 25 Rugvica, 2 Dubrava, 1 Rakovec, 7 Bedenica), a ozdravile su 634 osobe-izvijestili su iz Zagrebačke županije.
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"