Zbog prelaska na crveno kažnjeno osmero pješaka
11.04.2018. / Redakcija
Velikogorička policija u utorak je na području grada provodila preventivno- represivnu akciju „Zaštita pješaka“.
Za vrijeme provođenja akcije, od 7 do 15 sati, policajci su evidentirali ukupno osam prometnih prekršaja. U svim slučajevima radilo se o prolasku pješaka preko pješačkog prijelaza dok im je na semaforu bilo upaljeno crveno svijetlo.
S obzirom na to da je tijekom prva tri mjeseca ove godine na području PP Velika Gorica ukupno stradalo pet pješaka, od čega su dva pješaka zadobila teške tjelesne ozljede, a tri pješaka lakše ozljede, iz postaje su se odlučili na ovaj preventivni korak kako bi smanjili broj prometnih nesreća u kojima sudjeluju pješaci koji su inače najranjivija skupina sudionika u prometu.
Zadnje objavljeno
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"