Zbog radova u Školskoj ulici uspostavlja se privremena regulacija prometa
Zbog izvođenja radova na izmještanju rubnjaka i elektrostupa, u Školskoj ulici na nekoliko dana bit će uspostavljena privremena regulacija prometa.
Radovi se izvode radi ostvarivanja većeg radijusa Školske ulice i izmještanja elektrostupa (sukladno traženju protupožaraca što je opisano kroz projektnu dokumentaciju građevinske dozvole za novu stambenu zgradu Školska 9 za koju su radovi u tijeku).

Za vrijeme privremene regulacije prometa, zbog potreba radne površine, biti će zauzeta 3 parkirališna mjesta ispred stambene zgrade Školska 11.
-Privremena regulacija prometa odobrena je od 08. do 12. lipnja, no zbog vremenskih prilika radovi nisu započeti u planiranom roku. Budući da je i za ostatak tjedna najavljena loša prognoza vremena, o točnom početku radova obavijest ćemo naknadno- priopćili su iz Grada.
FOTO/VIDEO Dijamant za 50 godina FA Turopolje
Teška nesreća kod ZTC-a: Automobil sletio s ceste, ozlijeđena jedna osoba, prometuje se obilazno
Pomognite Fujiju da ode na povijesni turnir u Švicarsku: Marina Drašković iskreno vjeruje u utopijsku vizija razvoja adapted juda
Hladni prosinački utorak zagrijat će „The Frajle“ na Adventu u Gorici
Kup HVIDR-a: U ponedjeljak novih sedam utakmica
"Božić uz Jane i tambure" večeras u Interpretacijskom centru