Zračna luka Franjo Tuđman ponovno proglašena najboljom u Europi među lukama od 2 do 5 milijuna putnika
Novo istraživanje putnika o zadovoljstvu uslugama ACI/ASQ potvrdilo je kontinuiranu izvrsnost rada Zračne luke Franjo Tuđman.
Prema ovom relevantnom istraživanju, kojega tijekom cijele godine provode certificirani anketari, intervjuirajući putnike u zračnim lukama putem jedinstvenog ACI/ASQ upitnika, zagrebačka zračna luka po četvrti put je osvojila nagradu za najbolju zračnu luku u Europi u grupi zračnih luka veličine od 2 do 5 milijuna putnika godišnje, a nagrađena je i za predanost osoblja te za lakoću i ugodnost u iskustvu putovanja.
Ovo priznanje rezultat je kontinuiranog rada na podizanju kvalitete usluga u zahtjevnim vremenima kao i istraživanja kvalitete usluga zagrebačke zračne luke provedenih u 2022. godini, a nagrade koje ističu predanost osoblja i ugodnost putovanja još su značajnije kada se u obzir uzmu velike gužve tijekom ljetih mjeseci.
- Osobito smo sretni što su putnici prepoznali napore i predanost naših radnika u nastojanjima da se pruži najbolja moguća usluga i osigura pozitivno iskustvo u lakoći putovanja kroz Zračnu luku Franjo Tuđman. Pred nama je skori početak ljetnog reda letenja s kojim započinje primjena Schengenskog režima putovanja u zračnim lukama. Vjerujemo da će i ta promjena doprinijeti još većem broju dostupnih komercijalnih sadržaja, a samim time i boljem iskustvu putovanja naših brojnih putnika - izjavio je Huseyin Bahadir Bedir, predsjednik Uprave Međunarodne zračne luke Zagreb.
U Donjem Hruševcu česti prekidi u opskrbi električnom energijom, iz HEP-a tvrde: "Potrebni su ozbiljniji zahvati uz trasu dalekovoda"
Velika Gorica će u Novu godinu uploviti uz grupu Viking, a svemu prethodi tradicionalni dječji doček!
Tradicionalni 19. božićni koncert priprema FA Šiljakovina u Kravarskom
"Naših 50 godina osnutka" - FA Turopolje poziva na cjelovečernji koncert
U kapelu u Roženici došle moći Svete Marije Margarete Alacoque
KUD Dučec poziva na koncert „Narodil se Jezuš Bog“ u Mraclin