
Zrakoplovno - tehnički centar predao Hrvatskom ratnom zrakoplovstvu protupožarni zrakoplov Canadair
Zrakoplovno-tehnički centar d.d. predao je Hrvatskom ratnom zrakoplovstvu u utorak 20. svibnja protupožarni zrakoplov Canadair CL-415.
Riječ je o četvrtom Canadairu na kojem je obavljen godišnji pregled te su završene provjere na zemlji i u zraku. Radovi su obavljeni po najvišim standardima sigurnosti i kvalitete, čime je ponovno potvrđena stručnost Zrakoplovno-tehničkog centra.
-Zahvaljujući znanju naših mehaničara, zrakoplovnih tehničara i inženjera te dobrom planiranju i upravljanju, osigurali smo da svi planirani radovi budu završeni u ugovorenim rokovima. Time smo održali reputaciju i pokazali se kao pouzdan poslovni partner - istaknuli su iz ZTC-a.
ZTC do sada HRZ-u isporučio ukupno 4 Canadaira (od 5 planiranih) i 5 Air Tractora (od 6), a sve u skladu s Ugovorom i Dinamičkim planom isporuke zrakoplova za protupožarnu sezonu 2025. Uspješno dovršeni radovi potvrda su da ZTC ima kapacitete i stručne zaposlenike za ostvarivanje zadanih ciljeva usprkos izazovima i pokušajima dovođenja u pitanje našega rada.
(Foto: MORH)

Rukometaši novu sezonu Premijerke otvaraju pred svojim navijačima protiv Rudara

Može li Gorica pokvariti Dinamovo slavlje?

Velika Mlaka sigurnom pobjedom nad obrezinskom Mladosti predvodi 1. ŽNL, sjajna partija Turopolja i preokret za prvo slavlje!

Petar Krasnić zabio za gostujuće slavlje Turopoljca i vrh ljestvice, Jelačić ostao bez pobjede u Laduču

U Velikoj Mlaki obilježena 30. obljetnica pogibije hrvatskog branitelja Josipa Zidara

Mraclin primio pet komada u Ivaniću
