Anita Gelo Zidar europska prvakinja s Hrvatskom, Ivica Cavrić osvojio srebro i broncu!
Fantastičan rezultat ostvarila je naša Velikogoričanka Anita Gelo Zidar, koja je s hrvatskom reprezentacijom na ovogodišnjim EDF Europskom prvenstvu u elektroničkom pikadu, održanom u Sloveniji, osvojila zlato!
Therme Olimia ugostile su u organizaciji European Darts Federation 20 reprezentacija i gotovo tisuću igračica i igračica.
Hrvatska je osvojila ukupno 17 odličja, a kruna fenomenalnog nastupa bio je naslov europskih prvakinja, koje su u finalu s Austrijankama osvojile Anita Zidar, Jasminka Adamić Mrnjec, Marijana Puček, Sandra Ivić i Marina Letica, predvođene izbornicom Tanjom Perić.

Lani su cure bile brončane, no, sada su pokazale kako su najbolje u Europi.
Sjajan je bio i Velikogoričanin Ivica Cavrić, koji je s Deanom Biškupićem, Dragutinom Pečnjakom, Nevenom Rešetarom, Perom Ljubićem i Markom Paternostom zaslužio titulu europskih viceprvaka. I oni su u finalu igrali s Austrijom, ali nisu se uspjeli popeti na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja.
Ivica je zablistao i u pojedinačnoj konkurenciji, u disciplini Cricket bio je brončani, iza Austrijanca Rasztovitsa i neprikosnovenog hrvatskog majstora Borisa Krčmara, najboljeg igrača elektroničkog pikada u povijesti ovog sporta.
Krčmar je nedavno bio i u Velikoj Gorici, na borilištu na otvorenom u Pješčanoj Areni u Cvjetnom naselju osvojio je jaki turnir u organizaciji Pikado kluba Chill, upravo ispred Cavrića.

Galerija slika
Ples pod maskama i kreativna radionica za mališane u „M&A” rođendaonici
Zašto je pilates na reformeru tako popularan? Otkrijte u ReForm Room studiju
Zajedništvo, kreativnost i poduzetnički duh: Mladi ekonomisti nove Zadruge "Tur-Art" predstavljaju rukotvorine na sajmu povodom Valentinova
Preminula Snježana Pavić, bivša ravnateljica OŠ Eugen Kumičić
Učenici roga UŠ Franje Lučića pokazali izvrsnost na Međunarodnom natjecanju
FOTO Afrika u Hribaru: Učenici uživali otkrivajući tajne "majke kontinenata"