Antonio Ćosić donio slavlje Kurilovcu, Lukavec zaustavljen kod Raićevog Samobora

30.09.2023. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca upisali su i treću ovosezonsku pobjedu u 3. NL Centar, nakon što su na svom terenu s minimalnih 1:0 svladali Lučko. Odlučujući pogodak zabio je Antonio Ćosić u 68. minuti dvoboja...

Bila je to izjednačena, ali i nervozna i oštra utakmica, a Lučko je 15-ak minuta prije kraja ostalo s igračem manje. Filip Srpak je zaradio drugu javnu opomenu i Kurilovčanima je tada ipak bio olakšan put prema slavlju.

U početnoj postavi trenera Bašića bili su Mislav Janko Tor, Mijo Šarić, Ivan Knežić, junak Ćosić, Luka Sedlaček, Elijah, koji je već u 33. minuti zbog ozljede morao napustiti igru, Ivan Pušić, Jurica Žlebečić, Stjepan Završki, Petar Lucijan Čurek i Ivan Milković. Umjesto Elijaha je ušao Blagoev, a umjesto njega je u završnici zaigrao i Filip Turkalj. Priliku s klupe dobio je i Nikola Bradić.

Lukavec se nije dobro proveo u Samoboru, gdje je domaća ekipa pod vodstvom Svena Raića, bivšeg trenera juniora Gorice, golovima Vanje Kulenovića i Jurice Brdeka, stigla do 2:0 pobjede.

Momčad Siniše Idrizija je četiri posljednje utakmice bila bez poraza, remizirala je sa Segestom, Zelinom i Dinamo iz Odranskog Obreža, a u prošlom kolu je dobila Bistru. Za Lukavec su u Samoboru igrali Anić, Marijan Grdenić, Marko Grdenić, Vujičić, Rosandić, Vukman, Povoljnjak, Banić, Zenko, Rašić, Grozdek te Radović, Cimeša, Vidaković i Humeljak.

Dinamovci će u nedjelju od 16.45 sati gostovati kod Bistre.

U idućem kolu Kurilovec ide u Mače kod Gaja, a Lukavec igra doma protiv Save Strmec.