Bez milosti: Crveno-crni potopili Rab, zabijali svi osim vratara

31.10.2020. / Damir Žbulj

Nimalo milosti nisu imali malonogometaši Futsal Gorice u šestom kolu 2. HMNL Zapad na gostovanju u Rabu.

Goričani su upisali rekordno slavlje, mrežu suparnika pogađali su čak 16 puta, dok je domaćin postigao tek jedan počasni pogodak.

Na poluvremenu je već bilo 7:1 za Tauruse, dok su u nastavku još dodali gas i maksimalno profesionalno zaključili ovaj 'izlet' na jedan od najljepših hrvatskih otoka.

Petar Ježić i Dario Šestić ostvarili su hat-trick, Čirjak, Gorup, Duvnjak i Bartoluci bili su po dvaput precizni, dok su se jednom u listu strijelaca upisali Ivan Šulentić i Papac.

Crveno-crni su privremeno na vrhu ljestvice s pet pobjeda i jednim porazom, kod Novog Marofa...

Futsal Pula je trenutno jedina ekipa s maksimalnom učinkom, a u šestom kolu gostuje kod Otočca.

Idući dvoboj Gorica ima doma protiv Siska.

FUTSAL GORICAPavao Ježić, Dino Bartoluci, Dario Šestić, Tino Čirjak, Darko Duvnjak; Andrija Budimir, Ivan Šulentić, Petar Ježić, Josip Gorup, Antonijo Papac.