Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu

04.11.2017. / Sportska redakcija

Ostali su nogometaši Udarnika u Opatiji bez pobjede u posljednjim sekundama susreta, no to im se vratilo u današnjem susretu protiv Trnja kojeg su zgoditkom u zadnjim sekundama sudačke nadoknade porazili s 3:2.

Nakon prvog dijela ništa nije upućivalo na takav scenarij utakmice, jer malo toga okupljeni su gledatelji mogli vidjeti u prvih 45. minuta. No, u nastavak susreta kao da su istrčale neke druge momčadi jer zaigralo se mnogo konkretnije, čemu svjedoči i pet zgoditaka.

Poslije Udarnikova vodstva iz 55. mine koje im je donio Nikola Brajko utakmica se rasplamsala. Ivan Jelić i Mario Rajkovača donose preokret i vodstvo Trnju u 71. minuti. Uslijedio je potom novi preokret, ali ovog puta domaćih igrača koji najprije preko Ante Džaje poravnavaju rezultat, da bi najbolji domaći strijelac Nikola Brajko u 94. minuti pogodio za veliko veselje domaćih igrača i kibica.

3. HNL, 14. KOLO
NK UDARNIK – NK TRNJE 3:2 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Brajko (55), 1:1 Jelić (63), 1:2 Rajkovača (71), 2:2 Džaja (78), 3:2 Brajko (94)
NK UDARNIK: Kranjčec, Brajko, Ladović, Džaja, Krasnić (od 67. Kelava), Čolić, Kovačić, Hodak (od 74. Šarić), Čunčić, Karamatić, Krsnik. TRENER: Damir Biškup
NK TRNJE: Kranjec, Slatina, Jelić, Špišić (od 75. Vlak), Jurač (od 70. Kozar), Piršić, Babok, Rajkovača, Vikario, Mihovljanec, Tomšić (od 62. Čović). TRENER: Srećko Lušić

Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu Brajko u sudačkoj nadoknadi donio Udarniku pobjedu