Brežani najbolji na Novogodišnjem turniru kod Panadića
Pobjednici Novogodišnjeg malonogometnog turnira u Panadić sportu su igrači Night bar Borova Šiljakovina& Izletišta Ključić brdo.
Brežani su bili najbolji u konkurenciji 12 momčadi koliko ih se prijavilo za sudjelovanje na turniru koji je održan u subotu, 6. siječnja.
U grupnoj fazi sastav iz Šiljakovine odigrao je bez pobjednika (3:3) protiv Taxi Bračića, dok su s 3:2 svladali sastav Do koske, dok su u nokaut fazi redom pobjeđivali Gorenc transporte u četvrtfinalu (2:1), Brežane u polufinalu (1:0), da bi u finalu nakon boljeg izvođenja udaraca sa sedam metara bili uspješniji od starih znanaca iz grupne faze, Do koske. Inače, susret je u regularnom dijelu završio rezultatom 2:2.
Pobjednička momčad igrala je u sastavu; Antoni Rak, Mihael Odrčić, Tomislav Brebrić, Tomislav Grdenić, Luka Borković, Antonio Mrkonjić, Robert Huđber, Ivan Britvec, Luka Brebrić, Kristijan Blažinčić, Pavao Galović i Ivan Dumbović.
Atletičarka Dora Čolig nova je Miss sporta Hrvatske, rukometašica Udarnika Vasilisa Jakubovskaja osvojila titulu Miss fotogeničnosti
„Petrovo v Rakitovcu“ uz besplatnu predstavu za djecu, gulaš od divljači, kviz znanja i tamburaše
Brzina, sekunde, ali bez G-sila: Velikogoričanin Zvonimir Kranjčec slavio na otvaranju sezone Prvenstva Hrvatske u digitalnom moto sportu
Proštenje u Šćitarjevu donosi cjelodnevni program i večernju feštu uz glazbu uživo
Gastro Turopolja među 38 manifestacija koje su dobile potporu Zagrebačke županije
Gorička rukometna mladost osvojila Kataloniju: Nastup na prestižnom turniru, kulturno uzdizanje u Barceloni i kupanac na poznatoj plaži!