Brodić i Lovrić u nastavku 'okrenuli' Varaždin, počela prodaja ulaznica za Hajduk

04.08.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Gorice odigrali su prijateljsku utakmicu protiv drugoligaša Varaždina, kao pripremu za subotnje gostovanje Hajduka na Gradskom stadionu.

U početnoj postavi dobili su priliku igrači koji su u otvaranje sezone manje igrali, ali bilo je tu i standardnih prvotimaca, poput Šrolera i Steenvoordena.

Na vratima je bio Kotarski, u posljednjoj liniji Brandić, Steenvoorden, Marjanović i Keita, u vezi Pršir, Jug, Delfi, Dvorneković i Šroler, a u vrhu napada Brodić.

Gosti su poveli sredinom prvog dijela preko Kolarića i minimalnu prednost imali su i na predahu. U nastavku je trener Rendulić na teren poslao još nekoliko igrača iz udarne postave i Goričani su kreirali preokret.

Prvo je Brodić u 65. minuti izjednačio, dok je sedam minuta prije kraja Lovrić zabio za konačnih 2:1.

PRETPRODAJA ULAZNICA ZA HAJDUK

Počela je 'online' pretprodaja ulaznica za prvenstvenu utakmicu 4. kola u kojoj Gorica igra na domaćem terenu protiv Hajduka. Susret će se igrati u subotu, 7. kolovoza s početkom u 21:00 sati.

NA DAN UTAKMICE

Subota (24.07) od 19:00 sati na blagajni Zapad i Istok (za gostujuće navijače)

*Svi gledatelji prilikom ulaska na stadion moraju predočiti EU digitalnu COVID potvrdu! Bez predočenja EU digitalne COVID potvrde i osobne iskaznice, ulaz na stadion će biti onemogućen, bez prava na povrat novca za kupljene ulaznice. ​Potvrdu mogu dobiti: cijepljena osoba, osoba koja je preboljela Covid unutar 180 dana te osoba koja ima negativan PCR test (vrijedi 72 sata) ili brzi antigenski test (vrijedi 48 sati). Izuzetak su djeca do 12 godina kojima nije potrebna EU digitalna potvrda. EU digitalna COVID potvrda može se zatražiti putem sustava e-Građani i u poslovnicama HZZO-a uz predočenje identifikacijskog dokumenta.