Brozović spektakularno zabio i kapetanski predvodio Inter do velikog preokreta u derbiju s Milanom

09.02.2020. / Damir Žbulj

Naš Turopoljac Marcelo Brozović imao je veliku čast biti kapetan Intera u fantastičnom milanskom gradskom okršaju Derby della Madonnina u kojem je i postigao spektakularan pogodak u velikom preokretu Nerazzurra.

Milan je na poluvremenu golovima Ante Rebića i Zlatana Ibrahimovića vodio 2:0, ali se u nastavku na travnjaku ukazao neki drugačiji Inter, koji je predvođen Brozovićem brzinski stigao do izjednačenja, a u posljednjih 20 minuta i do konačnog preokreta za slavlje i preuzimanje vrha ljestvice Serie A.

Epic Brozo je u 51. minuti naletio na jednu odbijenu loptu i s nekih 18 metara snažno opalio atraktivan volej koji je završio u mreži suparnika.

Rezultat je nekoliko minuta kasnije poravnao Vecino, a konačnu odluku u ovom spektakularnom dvoboju donijeli su De Vrij i Lukaku.

Inter na vrhu ima 54 boda, koliko ima i Juventus, a samo jedan bod manje ima rimski Lazio, upravo idući suparnik Nerazzurra!

Brozoviću je na terenu proveo cijeli dvoboj, a ovo mu je treći prvenstveni gol sezone, uz pet asistencija.