Četiri različita strijelca za nova tri boda Mraclina, u idućem kolu igra se derbi s vodećim Stupnikom

08.09.2024. / Damir Žbulj

Nogometaši Mraclina upisali su i treću ovosezonsku pobjedu u četvrtom kolu 4. NL Podskupina B. ŠNK Frankopan na svom terenu u sisačkom Galdovu nije imao šanse, a ekipa Marka Biljana je s po dva pogotka u svakom poluvremenu sigurno stigla do nova tri boda...

Na samom isteku prvih pola sata poentirao je Jurica Brdek, a devet minuta kasnije priključio mu se i kapetan Igor Hajduk.

Pola sata prije kraja domaću mrežu zatresao je i Domagoj Matić, a konačnih 0:4 je u 67. minuti postavio Marin Sudar.

U prvih 11 bili su Ivan Zagorac, Dominik Smolković, Josip Domitrović, Domagoj Matić, Jurica Brdek, Juraj Ivanković, Ivan Rajič, Igor Hajduk, Matej Godinić, Bruno Dandić i Marko Đurašić. Na startu nastavka ušli su Filip Dianežević i David Marjanović, Marin Sudar i Toni Borovac ušli su u 60. minuti, neposredno prije trećeg pogotka, a Marko Rakas dobio je 20-ak minuta. Biljan je u 75. minuti priliku dao i mladom rezervnom vrataru Karlu Matejčiću.

Svoj dvoboj četvrtog kola Gradići igraju u nedjelju od 17 sati na svom travnjaku protiv Moslavca, a bit će to i oproštajna utakmica trenera Zorana Tomčića. Novi strateg je Ivica Šendulović, koji će debitirati na gostovanju kod Topuskog.

U petom kolu će Mraclin na Novoj grabi, iduće nedjelje od 17 sati, dočekati vodeći Stupnik u derbiju za vrh ljestvice!