Četvrto uzastopno slavlje rukometaša prije velikog domaćeg okršaja s Dubravom
Rukometaši Gorice i petu uzastopnu utakmicu završili su bez poraza, a domaćim slavljem nad Zametom s 26:22 u sedmom kolu Paket 24 Premijer lige stigli su i do četvrte uzastopne pobjede.
Izjednačeno prvo poluvrijeme, u kojem su i gosti imali prednost, ipak je završilo s dva gola viška za Goričane, koji su sjajnom obranom i golovima Šafranka i Ljubića okrenuli rezultat u svoju korist (11:9) te se napunili dodatnim samopouzdanjem za nastavak.
Dramatični okršaj nastavio se sve do sredine drugog dijela, kad Gorica ipak uspijeva napraviti malo veću razliku. Na ulasku u posljednjih deset minuta je 'plus tri', a pet minuta prije kraja i pet pogodaka prednost za momčad Andrije Nikolića, koja u završnici preko nezaustavljivog Šafranka ipak bez stresa dolazi do novih bodova.
Rudolf Zvonimir Šafranko bio je i prvo ime Gorice s deset zgoditaka, od čega je šest postigao s linije sedam metara(6/6). Iz igre je imao tek jedan promašaj (4/5). Istaknuli su se i Dominik Gal i Antonio Vrbić s po četiri pogotka svaki. Tomislav Sladoljev imao je osam obrana.

Gorica se nakon sedam odigranih kola po učinku (pet pobjeda, remi i poraz) izjednačila s Dubravom na vrhu ljestvice, a upravo u idućem kolu na rasporedu je njihov veliki međusobni derbi, u velikogoričkoj srednjoškolskoj dvorani, u subotu 16. studenog.
(Foto: HRS)
Blagdanska aukcija Futsal Dinama za JKOSI Fuji: Dresovi na licitaciji, cilj je do kraja veljače prikupiti deset tisuća eura za odlazak na turnir u Švicarsku
Betlehemsko svjetlo na Badnjak doneseno u Gradsku upravu
Božićna poruka vlč. Norberta Ivana Koprivca: "Radosna srca slavimo Božić!"
Tradicionalni koncert "Božić u Gorici": Radost blagdana uz pjesmu zborova, KUD-ova, solista i goričkih glazbenika
Na Štefanje nam svira i pjeva Siniša Biško: „Mogu reći da jedva čekam”
Loptom preko granice: Mladi gorički rukometaši stekli vrijedno iskustvo, hrvatski reprezentativac Mario Šoštarić održao im motivacijski govor