Dinamu čestitka, Gorici tri milijuna kuna
Hrvatski prvak Dinamo, pod vodstvom sjajnog Nenada Bjelice, ove se godine na impresivan način vratio u Ligu prvaka, elitno europsko klupsko nogometno natjecanje.
Veliki je to dobitak za zagrebački klub, našu metropolu, ali i cijeli hrvatski nogomet!
Čestitku su Plavi dobili i od turopoljskog prvoligaša Gorice, no, lijepe riječi ne predstavljaju samo puku pristojnost ili podršku sportskih prijatelja, nego i iskrenu zahvalu...
Dinamo je uspjesima u kvalifikacijama i ulaskom u Ligu prvaka sebi priskrbio ukupno oko 25 milijuna eura, a na temelju međunarodnog uspjeha i svaki klub HT Prve lige dobit će od Uefe iz Fonda solidarnosti oko tri milijuna kuna, a među njima je naravno i Gorica.
Vjerujemo kako će Uprava znati kvalitetno iskoristiti taj iznos, jer je on namijenjen isključivo za funkcioniranje i razvoj omladinskog pogona i ne smije se trošiti na igračka pojačanja seniorskog sastava.
Dinamo je početkom ove godine na neki način 'pomogao' Gorici i kupnjom Nigerijca Atiemwena za više od dva i pol milijuna eura, a postoji mogućnost i da do kraja prijelaznog roka i Kristijan Lovrić postane član najboljeg hrvatskog kluba.
(Foto: GNK Dinamo)
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić