
Dino Bošnjak i Noa Tončinić prvaci Hrvatske, Borna Čeran brončani
U Šibeniku je u zajedničkoj organizaciji AK Maraton 2000 i AK Šibenik držano pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u cestovnom trčanju, a svoju bogatu kolekciju
U utrci seniora na 10 kilometara naslov prvaka Hrvatske osvojio je najbolji sportaš Velike Gorice Dino Bošnjak u vremenu 31:29, drugi je bio Petar Bratulić (32:06), a treći Filip Svalina (32:46).
Kadeti su trčali dionicu od tri kilometra, a kod pobjednik je također bio član AK Velika Gorica Noa Tončinić (9:37). David Livada je kroz cilj prošao kao osmi s vremenom (0:10:46)
Borna Čeran u konkurenciji mlađih juniora na dionici od pet kilometara osvojio brončanu medalju (0:17:27)
POJEDINAČNO I EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE U CESTOVNOM TRČANJU ŠIBENIK 2019 - REZULTATI
(Foto: Hrvatski atletski savez)

Desetorica Mraclinaca 'izvukla' bod u Novskoj

[FOTO] HOK Gorica je trenutno prva odbojkaška ekipa našeg grada: Hokice derbi s OK Velika Gorica riješile u tri seta

Manifestacija "Jesen u Kurilovcu" održana u duhu zajedništva: "Srca su nam puna, tražilo se mjesto više"

Fiskalizacija bez komplikacija: Besplatno predavanje za mikro i male poduzetnike u Poduzetničkom inkubatoru

Pretpremijera predstave "Kako je sve počelo" popularnih Alexa i Bare u Buševcu

Nacionalni dan sigurnosti cestovnog prometa: Policija će kontrolirati vozače električnih romobila i bicikala
