Dora Habijančić zlatna, TKD Velika Gorica osvojio pet medalja na Susedgrad Sokol Pokalu

15.05.2019. / Damir Žbulj

Taekwondo klub Velika Gorica ostvario je nove zapažene rezultate na međunarodnom turniru Susedgrad Sokol Pokalu, koji se održao u Sutinskim vrelima.

Na natjecanju je nastupilo preko 500 natjecatelja iz četiri države, a TKD Velika Gorica sudjelovao je s 12 natjecateljica i natjecatelja te je na kraju osvojio i pet medalja.

Dora Habijančić je u konkurenciji mlađih kadetkinja do 36 kilograma bila zlatna, David Juvan (ml. kadet, -30 kg) i Sara Habijančić (kadetkinja, -51 kg) bili su srebrni, dok su Sara Anđelić (kadetkinja, -47kg) i Marinela Bašković (kadetkinja, -37kg) bile brončane.

Ovo je ujedno bio i drugi kriterijski turnir za kadetsko prvenstvo Europe. Velikogoričke kadetkinje su i na ovom turniru odradile odličan posao gdje su na kraju završile na trećem mjestu ukupnog poretka.

"U konkurenciji mlađih kadeta i kadetkinja naše se nade sve uspješnije snalaze na tatamiju i od njih možemo u bliskoj budućnosti očekivati dobre rezultate," poručili su iz kluba.