Dramalija predvodio preokret protiv Omiša, trener Miljković zadovoljan partijom svojih Bikova: U trećoj četvrtini smo 'otpustili kočnice'
Košarkaši Gorice stigli su do svoje 11. ovosezonske pobjede, na domaćem parketu protiv Omiš Čagalj Toursa, ekipe koja ih je u prvom dijelu sezone dobila pred svojim navijačima...
Bikovi su na ovom uzvratu pokazali 'rogove' te su preokretom stigli do zasluženog slavlja. Gosti su na otvaranju utakmice imali i devet razlike, ali nije to poremetilo momčad Damira Miljkovića, koja je ubrzo uhvatila priključak, a u nastavku utakmice preokretom stigla i do slavlja.
Na kraju je pobjeda bila i rezultatski uvjerljiva, a 74:58 zadovoljilo je i strateg Gorice: "Jedna teška utakmica za nas, jer znali smo da je ekipa Omiša čvrsta i iskusna. Nismo ušli u utakmicu kako smo htjeli, no, u trećoj četvrtini otpustili smo kočnice i lijepo utakmicu priveli kraju!"
Predvodio je Borna Dramalija s 21 poenom i četiri asistencije, dok su dvoznamenkasti učinak imali i Lovro Došen s 11 koševa te Kristijan Šutalo, koji je imao 14 skokova i osam poena, uz dvije ukradene lopte.

Još su četiri kola do kraja regularnog dijela sezone, a Bikovi su na polovičnom učinku od 11 pobjeda i 11 poraza, u 'zlatnoj sredini' ljestvice, što je sasvim solidan rezultat s obzirom na konkurenciju u Prvoj muškoj ligi. Slijedi gostovanje kod Samobora, pa domaći dvoboj s Boscom te utakmice protiv Ribola Kaštela i DepoLink Škrljeva.
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina
Velikogorički sedmaš Mijo Novak osvojio broncu na Matematičkoj olimpijadi u Rumunjskoj
Velika nedjeljna završnica Gorica Opena: Vrhunska odbojka na pijesku na terenima kod Betonca!
Velika Buna pobjedom nad Šiljakovinom krenula u obranu naslova, u nedjelju se igra u Donjem Hruševcu i slavi Dan mjesta
Velikogorička priča o Kristini Ivatović i o društvu koje okreće glavu kada to ne bi trebalo