Dubranec, Kuče, Kurilovec i Lučelnica bore se u Panadić sportu za prvi trofej pobjednika SUPER MNL VG!
Nedjelja je rezervirana i za veliku završnicu SUPER MNL VG, malonogometnog natjecanja u kojem su sudjelovale najbolje momčadi MNL Vukomeričke gorice, MNL Turopolja i Posavine te MNL VG Sjever.
U 'balonu' Panadić sporta polufinala kreću točno u podne, utakmicom Dubranca i Kuča.
Dubranec je aktualni pobjednik Breške lige, dok su Kučani osvojili Turopoljsko-posavsku ligu prošlog ljeta i bit će to jedan veliki okršaj.
Nakon njih na teren izlaze Kurilovec i Lučelnica, u 12.40 sati.
Kurilovčani su osvajači premijernog izdanja MNL VG Sjever, dok je Lučelnica viceprvak MNL Vukomeričkih gorica.
Utakmica za treće mjesto na rasporedu je u 13.30 sati, dok veliko finale i borba za prvi pobjednički trofej SUPER MNL VG počinje u 14.15 sati.
Podjela pojedinačnih nagrada i pehara predviđena je za 14.50 sati.
Na Štefanje nam svira i pjeva Siniša Biško: „Mogu reći da jedva čekam”
Loptom preko granice: Mladi gorički rukometaši stekli vrijedno iskustvo, hrvatski reprezentativac Mario Šoštarić održao im motivacijski govor
Pijan skrivio nesreću kod čvora "Kosnica"
Badnjak je, trgovine u Velikoj Gorici rade skraćeno, idući dani su neradni
Na dobro vam došao Badnji dan: Radosno i svečano bit će na polnoćkama
Hrvatsko pjevačko društvo „Kučani” proziva na koncert ispunjen božićnim tradicionalnim pjesmama