Fešta na Leštantu: Šejić i Herceg srušili Croatiju, Turopolje učvrstilo lidersku poziciju

29.03.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Turopolja napravili su još jedan, ali vrijedan korak prema osvajanju naslova prvaka 2. ŽNL Istok i plasmanu u viši rang natjecanja.

U velikom derbiju na Leštantu je gostovala drugoplasirana Croatia iz Nove Kapele, a lider iz Turopolja je na kraju slavio s uvjerljivih 3:0 te je pokazao kako ima ekipu za ovaj rezultatski iskorak.

U proljetnom nastavku sezone ovo je treće slavlje bez primljenog pogotka!

Kapetan Andreas Šejić bio je strijelac u 31. minuti i na početku drugog poluvremena, dok je konačni rezultat postavio Stanko Herceg, 15-ak minuta prije kraja dvoboja.

Odlične vijesti upotpunio je i iznenađujući poraz Brckog na gostovanju kod Mladosti Obedišće.

Upravo u Božjakovini u idućem kolu momčad Romana Župetića igra novi veliki derbi.

NK TUROPOLJE: Igor Ogrič, Marin Križanac, Mislav Ceković, Marin Ivanković, Hamdija Sejfović (Luka Zdunić 53'), Andreas Šejić, David Golubić (Dino Cota 69'),  Stanko Herceg (Hrvoje Kunštek 85'), Matej Robić (Stjepan Vlahovac 89'), Željko Josić (Jasmin Blagušević 89'), Tomislav Lučić.