Fešta u Gornjoj Lomnici: Meštrica i Kupa podijelili bodove

09.05.2021. / Damir Žbulj

Veliki derbi 1. ŽNL Istok u Gornjoj Lomnici između Meštrice i Kupe završio je bez pobjednika!

Na odličnom travnjaku i po prekrasnom sunčanom vremenu svi oni koji su 'slučajno' pogledali ovaj dvoboj mogli su uživati...

Gosti iz Pokupskog poveli su u finišu prvog poluvremena golom Kristijana Blažinčića, dok je Meštrica izjednačila u 64. minuti preko Mateja Hanžeka. Iz Kupe su protestirali da lopta nije prošla crtu, no, na kraju je pogodak priznat, a 1:1 bio je i konačni rezultat.

NK MEŠTRICA: Ivan Mihalinčić, Ivan Šimunović, Marin Radaš, Goran Mihalinčić (Ivan Matanović 46'), Matej Hanžek (Hrvoje Bartolović 74'), Bruno Augustić, Ivan Britvec, Kristijan Šečić, Pavao Galović, Dominik Habuš (Martin Orečić 19')

NK KUPA POKUPSKO: Dubravko Kušević, Marijan Petković, Ivan Kostadin, Tihomir Sečenj (Dario Turković 46'), Mihael Vranešić, Ivica Petković, Stjepan Poturica (Robert Bašić 52'), Kristijan Blažinčić, Josip Brajković Davor Belačić (Gabrijel Zlodi 80'), Ivan Šandor.

Posavec je upisao važnu pobjedu nad Jelačićem iz Banova. Junak je bio Ivan Lucin, koji je zabio jedini gol na utakmici u 54. minuti susreta.

NK POSAVEC: Lucijano Andrijanić, Alen Breščaković, Matija Breščaković, Stjepan Budinski, Danijel Buzov, Ivan Lucin (Andrija Ščrbak 83'), Ivan Smolko Zlatko Avgustinović 78'), Josip Breščaković, Ivan Jambrešić, Danijel Kučan (Ivan Rajner 72'), Denis Kučan.

Dvoboj Dinamo Hidrela i Bune u Novom Čiču završio je bez pobjednika, ali i postignutih golova.

NK DINAMO HIDREL: Mario Zagorac, Tomislav Jakovljević, Matija Panić, Marko Rus, Filip Đuksi (Martin Žugaj 81'), Ivan Balenović, Petar Bartolić, Nikola Kuzmić, Leo Hladni (Nikola Slivak 18'), Filip Ćurla (Robert Zorić 54'), Fran Stiplošek (Matej Čičak 69')

NK BUNA: Filip Rak, Antonio Mrkonjić, Marko Kovačić, Stjepan Cavrić (Vedran Vajda 70'), Matko Đurašin, Ivan Rak (Josip Muža 79'), Robert Huđber, Josip Rovišan (Jakov Rak 63'), Danijel Škojc, David Đuretić (Marijo Starčević 46')

Mladost iz Obrezine odmarala je u ovom kolu 1. ŽNL Istok, a s utakmicom manje ima pet bodova minusa iza Kupe.