Festival plivanja: Matea Iveković osvojila dva zlata i veliki pehar
Odlične rezultate nastavila je nizati Velikogoričanka Matea Iveković, koja je na zagrebačkim Sveticama na 'Festivalu plivanja', šestoj postaji mini Grand Prixa Hrvatskog plivačkog saveza, osvojila dvije zlatne medalje.

Matea je slavila u utrkama 100 metara slobodno i 200 metara leđno (2:31.72), a osvojila je i pehar za najuspješniju kadetkinju nakon zbroja bodova u sve četiri otplivane discipline (2214 bodova).
-->> Velikogoričanka Matea Iveković višestruka prvakinja Hrvatske u - plivanju!
"Kako sezona polako odmiče, tako se popravljaju rezultati naših članova. Napredak se vidi kod svakog od njih pa vjerujemo da će se taj trend poboljšanja rezultata nastaviti i dalje. Čestitamo svim osvajačima medalja i natjecateljima na dobro odrađenom mitingu," poručili su iz Zagrebačkog plivačkog kluba, za koji nastupa Matea.

U istraživanju „Hrana nije otpad“ traži se glas Velikogoričana: Ispunite anketu i osvojite nagradu!
Erin Fridrih i Blago Šimić četvrti u Europi u hrvanju na pijesku, Roko Marinković osvojio pet mjesto, Mate Filipović šesti na seniorskom World Series turniru
„Euro plati i knjigu uhvati“: Gradska knjižnica prodaje knjige nakon revizije!
Muzički kolaž jedne generacije: Štićenici doma za starije iz Strmca Bukevskog na radionici muzikoterapije
U nedjelju u Okuju novo druženje i malonogometni Memorijal u spomen na Petra Bartolića
Mraclin i Kurilovec u utorak igraju za trofej Kupa Grada Velike Gorice