Fran Tomašić sjajno iskoristio priliku u 'demontaži' Dubrovčana
Rukometaši Gorice nastavili su profesionalno odrađivati posao u Ligi za ostanak. Dubrovnik nije bio ravnopravan suparnik i ekipa Andrije Nikolića je uvjerljivo stigla do novih bodova.
Goričani su kontrolirali dvoboj od početka do kraja i bez nekolicine standardnih igrača u kadru, a susret su prelomili u početnih desetak minuta nastavka, kad su otišli na dvoznamenkastu prednost.
Protiv već 'otpisanih' Dubrovčana završilo je s realnih 13 golova razlike (39:26), uz sjajnu partiju mlade 17-godišnje goričke rukometne nade Frana Tomašića, koji je u slavlje ugradio sedam golova, baš koliko i 20-godišnji Juro Čakarić i 21-godišnji Dominik Gal. Predvodio je iskusni kapetan Hrvoje Ceković s osam postignutih pogodaka. Stipe Purić imao je identičan broj obrana.

Priliku je u Gradskoj sportskoj dvorani dobio i 20-godišnji Filip Grga Zrinušić, još jedan izdanak domaće rukometne škole, a u listu strijelaca upisao se dva puta, bez promašaja.
Gorica će u subotu gostovati u Bjelovaru, a do kraja sezone još treba odigrati sa Zametom, vinkovačkom Spačvom i Umagom.
Liga za ostanak, Paket24 Premijer liga
1. Gorica 6 5 0 1 208:154 15
2. Bjelovar 8 5 0 3 238:232 14
3. Zamet 8 5 0 3 265:241 13
4. Spačva Vinkovci 5 3 0 2 157:140 8
____
5. Umag 7 2 0 5 198:202 5
6. Dubrovnik RKHM 8 1 0 7 211:308 2
Galerija slika
Proslava Antunova u Črnkovcu: Mještani se družili i slavili sveca zaštitnika svog naselja
DVD Buševec organizira 14. memorijal Josipa Robića-Habe, vatrogasno natjecanje djece i mladeži
Učenik OŠ Eugena Kvaternika Anđelko Zena dobitnik nagrade Obrtničke komore Zagreb
Barbarice okupile mažoretkinje iz više županija u Velikoj Mlaki
Mladi vozač s 1,17 promila prošao kroz crveno: Policija u tri dana evidentirala 38 prekršaja
Fascinantna kulisa na Tuđmancu: Vatrogasni puhački orkestri uveličali stoljeće i pol vatrogastva u našem kraju