Futsal Gorica Epic Brozo golijadom potvrdila naslov drugoligaškog prvaka i ulazak u kvalifikacije za 1. HMNL
Iako je u prethodna dva kola ugrozila svoj ovosezonski cilj, domaćim porazom od Rijeke i remijem kod Petrinjčice, Futsal Gorica Epic Brozo ipak je u posljednjem kolu 2. HMNL Zapad imala sve u svojim nogama te je uvjerljivim slavljem nad fenjerašem Zagrebom 92 osigurala naslov prvaka i svoje mjesto u kvalifikacijama za ulazak u 1. HMNL!
Sve je bilo jasno nakon prvog poluvremena, kad je na semaforu bilo 1:6. Drugi dio je bio tek formalnost, a Crno-crveni su slavili s apsolutno zasluženih 2:11.
Jure Copić zabio je hat-trick, po dva komada zabili su Darko Duvnjak i Dario Šestić, a suparničku mrežu tresli su i Tino Čirjak, Renato Rumbak te Željko Petrović, a jednom su i gosti zatresli vlastitu mrežu.
Kapetan je u ovom dvoboju bio vrata Pavao Ježić, u početnoj postavi bili su još i Renato Rumbak, Dario Šestić, Tino Čirjak i Željko Petrović, a svoj doprinos dali su i Jure Copić, Darko Duvnjak, Borna Kušlan, Vinko Vardić, Marko Grdić i rezervni vratar Tomislav Hercigonja.
Sada je vrijeme za slavlje, ali ubrzo će Taurusi u novu borbu, za ulazak u hrvatsku malonogometnu elitu!
Brzina, sekunde, ali bez G-sila: Velikogoričanin Zvonimir Kranjčec slavio na otvaranju sezone Prvenstva Hrvatske u digitalnom moto sportu
Proštenje u Šćitarjevu donosi cjelodnevni program i večernju feštu uz glazbu uživo
Gastro Turopolja među 38 manifestacija koje su dobile potporu Zagrebačke županije
Gorička rukometna mladost osvojila Kataloniju: Nastup na prestižnom turniru, kulturno uzdizanje u Barceloni i kupanac na poznatoj plaži!
Drugo izdanje Memorijala Dorian Dimač u petak u Obrezini
Turopoljsko-posavska liga u subotu stiže u Drnek: Vodeći Kučani igraju s domaćinom, neporažena Čička Poljana u derbiju protiv Jagodnog