Gorica uveličala rođendan Kloštra: Ante Matej Jurić dao dva komada, mrežu slavljenika pogađali i Cruz, Zorica i Brlek
Turopoljski prvoligaš uveličao je 70. rođendan nogometnom klubu u Kloštar Ivaniću, a bila je to prilika da trener Samir Toplak isproba neke od igrača iz drugog plana, neke perspektivne juniore, ali i neke od njih koji su na probi u HNK Gorica.
U početnoj postavi tako su bili vratar Debijađi, u posljednjoj liniji bili su Thales Cruz, Marjanović, Korca i Sim, dva zadnja vezna bili su Jug i Skrbin, ispred njih Zorica, Caio da Cruz i Brlek, dok je u špici priliku dobio mladi Jurić. Još su zaigrali Cundeković, Cruce, Matković i Tavra.
Završilo je 5:0 za Goricu, Ante Matej Jurić je dao dva komada, a po jednom su precizni bili Cruz, iz penala, te Josip Ivan Zorica i Luka Brlek.
Jurić je 19 godišnji talentirani napadač, koji je još ove zime stigao iz trećeligaša Belišća, kao najbolji strijelac tamošnjeg natjecanja.
Iduća provjera za Toplaka i nogometaše Gorice bit će u subotu na Gradskom stadionu protiv 'njegovog' Varaždina.
Na Štefanje nam svira i pjeva Siniša Biško: „Mogu reći da jedva čekam”
Pijan skrivio nesreću kod čvora "Kosnica"
Badnjak je, trgovine u Velikoj Gorici rade skraćeno, idući dani su neradni
Na dobro vam došao Badnji dan: Radosno i svečano bit će na polnoćkama
Hrvatsko pjevačko društvo „Kučani” proziva na koncert ispunjen božićnim tradicionalnim pjesmama
Dr. Leder dobitnik visokog priznanja Obrtničke komore Zagreb