Goričani teško stradali na Višnjiku

08.12.2016. / Nefertum IT
Kako započiti sa izvještajem sa sinoćnje utakmice između košarkaša Zadra i Gorice u kojem su domaći igrači slavili s uvjerljivih 97:53. Još proljetos su se Goričani radovali na Višnjiku slavivši pomalo nevjerojatnu pobjedu (70:68) koju im je tricom u posljednjim sekundama donio Ante Mašić koji je i u sinoćnjem susretu bio najraspoloženiji u redovima Gorice. Bila su to neka bolja vremena goričke košarke koja ove sezone teško da će dočekati te dane.

Tek što je utakmica započela ona je praktički bila i završena jer su domaćini susret otvorili s 18:0, da bi Goričani prvi koš iz igre postigli tek u šestoj minuti preko Marka Petrovića. Već na kraju prve četvrtine domaći su košarkaši imali 22 poena viška (30:8), a prilikom odlaska na odmor na semaforu je svijetlilo nesvakidašnjih 51:18. Iskoristio je tako veliku prednost domaći trener da priliku za igrom da igračima s manjom minutažom koji su i dalje nemilosrdno punili koš potpuno indisponiranih Goričana kojima je ovo bio osmi ovogodišnji poraz.