Gorički boksači pripremaju se za skorašnje Prvenstvo Hrvatske
Biti u društvu goričke boksačke legende Stjepana Bačurina nikada nije dosadno. Popularni Štef uvijek ima pokoju anegdotu za ispričati, ali i pohvaliti svoje mlade pulene s kojima svakodnevno radi. Pohvalio nam je tako Bačurin trolist Pjera Đuretića, Erika Maloseju i Leona Kolarca koji su na kolu lige u Slavonskom Brodu odradili nekoliko zanimljiv mečeva.
Pjer Đuretić ostvario je pobjedu protiv Alena Božića prekidom u drugoj rundi. Uspješan je bio i Erik Maloseja, dok je pokleknuo jedino Leon Kolarec koji se borio protiv daleko iskusnijeg i starijeg boksača iz Splita.
-Baš su mi dobro odboksali. Šteta što je Leon poražen, no kako je imao meč protiv seniora kojeg su mu zabunom dodijelili nisam želio da ostane bez meča. Za mene kao da je pobijedio, jer je bio dobar- kaže Bačurin koji nastavlja s pripremom boksača za skorašnje Prvenstvo Hrvatske koje će se prvog vikenda u lipnju održati u novootvorenom boksačkom centru na Zagrebačkom velesajmu.
U Pokupskom se zabio u traktor nakon što nije uspio zaustaviti automobil
Uz poznatu gastronomsku priču, Chop Old House od ponedjeljka predstavlja novi Pizza & Grill koncept
Dan državnosti: Počast braniteljima koji su dali život za domovinu
Djeca branitelja Domovinskog rata: "Ponosni smo na naše očeve i dužnost nam očuvati njihova svjedočanstva"
Policija uhitila osumnjičene za izazivanje požara u Zagrebačkoj: Lamborghini uništen, oštećeno i sedam stanova
Kreativne i ekološke radionice na Danima mladih i obitelji & VG Festu djeci približavaju prirodu, recikliranje i praktično stvaranje