Gorički Fight Factory stvara nove prvake: Luka Popović i Matija Popovčić zlatni, Franjo Lozančić i bolestan do srebra
U goričkom klubu MMA BJJ Fight Factory nastavljaju stvarati nove šampione, a dečki svoj talenta i rad dokazali i potvrdili u veljači na Varaždin Open jiu-jitsu championship natjecanju, odnosno prvenstvu Hrvatske!
Matija Popovčić osvojio je zlato u kategoriji do 69 kilograma, Luka Popović bio je najbolji u kategoriji do 85 kilograma, dok je Franjo Lozančić bio srebrni u kategoriji iznad 94 kilograma.

"Polako se vraćamo na natjecateljsku scenu s novom generacijom boraca! Franjo je nastupio s temperaturom 39, ali je ipak stigao do srebra. Sjajan je ovo uspjeh i za naš klub, jer smo s tri medalje osvojili i treće mjesto u ukupnom poretku," poručio je trener Marko Bošnjak.
Popovčić je nedavno nastupio i na 'najdužem turniru u povijesti grapplinga' te je i tamo osvojio zlatno odličje!
"Iako trenira tek dvije godine, Matija je u jakoj konkurenciji osvojio prvo mjesto u seniorskoj kategoriji do 66 kilograma," ponosno je naglasio Bošnjak.
Svim našim borcima želimo puno sreće, zdravlja i uspjeha u novim izazovima.
Galerija slika
Najmlađi debitant u povijesti Rijeke stigao u Goricu
Josip Šalković iz Velike Gorice razvio Prijevozko, aplikaciju koja prati ZET i HŽ na jednom mjestu
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica
Župa Navještenja ponovno okuplja djecu na Ljetnom oratoriju
Pomladak KUD-a Nova Zora nastupit će na Malim Đakovačkim vezovima