Gradići porazom od Segeste zaključili sezonu
Ne odveć rezultatski uspješnu sezonu nogometaši Gradića zaključili su porazom u Sisku. Domaća Segesta slavila je sa 6:3.
Gradići su poveli preko Igora Hajduka, da bi domaći sastav preko Garbe, Živčića i Bagarića do odlaska na odmor rezultatsku prednost osigurao domaćoj momčadi, koja je u drugih 45. minuta potvrdila pobjedu uz dva zgoditka Eberla i Grgića. Furić i Štefner pogađali su još za Gradiće, koji su na kraju zauzeli pretposljednje 15. mjesto.
Kakva je daljnja sudbina nitko s pravom ne zna. Iako nam je izvor blizak klubu potvrdio kako je momčad sigurno ostala u četvrtoligaškom društvu, danas se pojavila informacija kako to još uvijek nije sto posto sigurno. Više će se znati kroz narednih par dana kada završi i prvenstvo po županijskim ligama.
Prvakom četvrte lige postalo je Vrapče koje je u posljednjem kolu s 1:0 porazilo Dinamo, a uz njih u novoformiranu Treću ligu odlaze još Mladost (P), Bistra i Gaj Mače.
Još jedan plasman na WorldSkills Croatia: Maturant Strukovne škole Luka Smolčić pokazao zavidno znanje i kvalitetu struke
Harambašić: Kad zaradite pljesak na Maksimiru morate biti ponosni i zadovoljni
Za spas vatrogastva na bregima: Dubranec poziva na sastanak o osnivanju jedinstvenog DVD-a
Dan koji se pamti...
DKTech - Producent iz Velike Gorice koji gradi katalog, label i infrastrukturu scene
HEP: Bez struje u Vukovini, Starom Čiču i Gornjem Hruševcu