
Gradići prekinuli ligaški post, Želimir Matičević novi predsjednik
Punih devet kola nogometaši Gradića nisu znali za trijumf. Slijedom svega preuzeli su i ligaški fenjer, koji od jučer više ne drže.
13. runda 4. HNL napokon je bila dobitna i za sastav Gradića, koji je slavio u dvoboju protiv Mladosti iz Zaboka, prepustivši posljednju poziciju Samoboru. U susretu protiv Mladosti, domaći su igrači slavili s 1:0, a odlučujući pogodak u 56. minuti utakmice postigao je Cedrick.
Svi vjeruju kako je ova pobjeda naznaka boljih dana za klub, koji je odmah nakon susreta održao i Izvanrednu izbornu skupštinu na kojoj je za predsjednika izabrana mladi i perspektivni Želimir Matičević, koji je oko sebe okupio mladu i poletnu ekipu ljudi, pred kojima je sada zadatak da stabiliziraju klub i pokušaju ga vratiti tamo gdje je donedavno i bio, dok ga je vodio Ivan Gale.

Novi saziv Gradskog vijeća u srijedu ima prvu radnu sjednicu, na Dnevnom redu 12 točaka

Skrbin i Vrzić strijelci u remiju s Nogometnim sindikatom, na probi i bekovi i stoperi i veznjaci i napadači

Ponos i tradicija u Ščitarjevu: "Srpanjski susreti" slavili baštinu, župa dobila kamenu ploču sv. Martina biskupa s natpisom na glagoljici

Policija tijekom vikenda evidentirala 18 prometnih prekršaja, uhićen vozač zbog vožnje bez položenog ispita

Velečasni Vladimir Cvetnić proslavio 50 godina svećeništva u kapeli svetog Vida u Mraclinu

Borba za trofej na Leštantu: Igra se Kup Turopoljsko-posavske lige
