Gradići preko Save do druge pobjede

31.08.2017. / Sportska redakcija

Vrlo dobrim domaćim izdanjem Gradići su u susretu protiv Save zadržali maksimalan učinak potvrdivši tako nedjeljnu pobjedu protiv Poleta. U susretu protiv gostiju iz Strmca Samoborskog domaći je sastav slavio s 2:0.

U prvom dijelu mreže su ostale netaknute, iako su obje momčadi imale svojih prilika. Za domaće je u stopostotnoj šansi bio brzonogo Toni Štefner, dok je gostujuće slavlje fantastičnom reakcijom otklonio vratar Gradića, Petar Kovačić.

Pobjednik je odlučen u početnim minutama nastavka kada je nakon samo nekoliko sekundi raspoloženi Štefner izašao sam na vratara Save i poslao loptu uz njega za vodstvo koje je samo tri minute kasnije podebljao Ivan Matanović, koji je u Gradiće stigao ovog ljeta iz Vatrogasca. Vodstvo kao da je dao krila domaćim igračima koji su nakon toga stvorili još nekoliko lijepih šansi kojima su mogli u potpunosti riješiti utakmicu. U završnicama su bili neprecizni, baš kao i gosti koji su također imali svojih prilika koje nisu završile iza leđa vratara Kovačića čija je mreža i u drugom susretu ostala sačuvana.

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, 2. KOLO
NK GRADIĆI – NK SAVA (S) 2:0 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Štefner (46), 2:0 Matanović (49)
NK GRADIĆI: Kovačić, M. Župetić, Budimir, Rajić, Bogović, Matanović, F. Župetić (od 74. Hajduk), Furić (od 65. Šandor), Zagorec (od 70. Fridrih), Štefner (od 84. Barišić), Lacković (od 54. Butković). TRENER: Zoran Tomčić
NK SAVA (S): Miletić, Gabrica (od 54. Gavran), Novoselec, Cerovečki, Frajt (od 70. Ovčariček), Kočnar (od 54. Filipović), Kovačko (od 9. Jedvaj, od 58. Orsag), Halužan, Maruna, Cvetković, Kostanjski. TRENER: Davor Orsag

Gradići preko Save do druge pobjede Gradići preko Save do druge pobjede Gradići preko Save do druge pobjede Gradići preko Save do druge pobjede Gradići preko Save do druge pobjede Gradići preko Save do druge pobjede