
Gudek i Banek nova pojačanja, Futsal Gorica krenula s pripremama
Igrači Futsal Gorice krenuli su s pripremama za nastavak sezone. Ekipu su u borbi za vrh 2. HMNL pojačali Renato Rumbak, Eugen Gudek i Mislav Banek, ali su u ovoj zimskoj pauzi otišli Ivan Šulentić, Josip Gorup i Dino Bartoluci.
-->> EpicBrozo generalni sponzor Futsal Gorice: Osvajač 'Kutije' s Dobermannom novo pojačanje
Gudek je branio boje Uspinjače u kojoj je bio i kapetan, a igrao je i za Nacional i Jesenje, a radi se o iskusnom 32-godišnjem igraču koji igra na poziciji zadnjeg.
Banek je veliko ima hrvatskog futsala...
"U karijeri je nosio dres Uspinjače, bio je član jedne od najtrofejnijih generacija Nacionala, a u Goricu dolazi iz redova Jesenja. Aktualni je osvajač popularne Kutije Šibica! Sigurni smo da će svojim iskustvom biti važna karika Crveno-crnih," istaknuli su iz kluba.
Prije nastavka drugoligaške sezone dogovorena su i dva pripremna dvoboja, koja će poslužiti kao provjera trenutne forme Taurusa.
(Foto: Futsal Gorica)

Još jedan bivši igrač Šibenika stigao u Goricu: Pozdravljam i sve navijače koji će nam, vjerujem, biti podrška tijekom cijele sezone

Ulaganje od 50 milijuna eura realizirano u Velikoj Gorici: Grupacije SIAD i SOL otvorile novo postrojenje

Radovi na gradskoj tržnici u punom jeku: Nadstrešnica će biti čelične konstrukcije, a radi se i oborinska odvodnja

Rekonstrukcija ulice Matice hrvatske kreće u ponedjeljak

Stand up komičar Aleksandar Lazić otvara BUŠ KUŠ u Buševcu

Gorički gimnazijalac Ante Matković ostvario maksimalan rezultat na državnoj maturi iz matematike!
