Hat-trick Mlinarića u novoj pobjedi Kučana, Jelačić 'okrenuo' obrezinsku Mladost

12.09.2021. / Damir Žbulj

Turopoljac iz Kuča nastavio je 'gaziti' svoje suparnike u Jedinstvenoj županijskoj nogometnoj ligi! Ekipa Marka Pancirova je u četvrtom kolu, s četiri postignuta pogotka, stigla do četvrte pobjede. Sloga iz Križa nije bila ravnopravan suparnik.

Sjajno su Kučani odradili ovo gostovanje, već do 18. minute imali su dva pogotka prednosti. Prvo je domaću mrežu u 13. minuti zatresao Josip Mlinarić, a onda je Tomislav Horvat bio precizan s bijele točke. Konačna odluka pala je u nastavku, a Mlinarić je s nova dva komada upisao i hat-trick.

NK TUROPOLJAC KUČE: Mario Zagorac (Stjepan Medved 86'), Stjepan Martinić (Ivan Markulin 83'), Dario Iličić (Mijo Jandriš 73'), Leon Jaki (Tomislav Šutalo 73'), Filip Dejanović, Matija Čaić (Marko Marković 83'), Vjekoslav Lučić, Mislav Čunčić, Tomislav Horvat (Ivan Domić 86'), Josip Mlinarić (David Gogić 86'), Adrian Perić.

Zanimljiv lokalni derbi odigrali su Ban Jelačić i obrezinska Mladost u Vukovini. Gosti su sredinom prvog poluvremena došli do prednosti preko Domagoja Bedekovića, no, momčad Stefana Rajića neposredno prije odlaska na predah radi prekret, golovima Josipa Mihanovića i Petra Krasnića.

U nastavku se vodila velika borba, imali su i Mladostaši svoje prilike za izjednačenje, međutim, Mihanović je u samoj završnici prelomio dvoboj i postavio na konačnih 3:1.

NK BAN JELAČIĆ VUKOVINA: Davor Sakač, Ivan Landeka, Petar Krasnić (Marko Rovišan 73'), Saša Sabljak, Miron Memić (Filip Zagorec 87'), Josip Mihanović, Mateo Nikić, Josip Matić, Jurica Čumpek (Jakov Karaula 87'), Antoni Prizmić, Patrik Nezirović (Josip Miletić 46')

NK MLADOST OBREZINA: Mislav Miklec, Bruno Ivančić, Domagoj Bedeković, Franjo Periša, Alan Pejak, Nikola Grdić, Mario Kos, Mario Stažić (Dorian Janković 60'), Dario Sudec, Ivan Hren, Andrej Jelić (Mislav Havidić 60').

Klas je u četvrtom kolu upisao i četvrti poraz, a u Mičevcu je Bregana do vrha napunila mrežu domaćina. Već je na poluvremenu bilo 0:3, a u istom ritmu odigrao se i nastavak pa je završilo 0:6.

NK KLAS MIČEVEC: Matija Sivec, Filip Šimić, Marko Samardžić, Ivan Orešković, Tomislav Šteko, Mihael Obad, Ivan Klišanić (David Marković 47'), Ivan Perković, Luka Kopilović, Fran Matić, Branko Janić.

U nedjelju će još Polet gostovati u Bedenici kod Strmca, dok će posebno zanimljiv biti derbi Kupe i Lomnice, momčadi koje su nakon prva tri kola i dalje bez pobjede.

Utakmica se igra na igralištu Meštrice u Gornjoj Lomnici!