
Hrvatski reprezentativac napustio Goricu i vratio se u Split: Hvala na dvije divne sezone!
Ponajbolji košarkaš Gorice u protekle dvije sezone, Mate Kalajžić, vratio se u svoj Split, gdje je i počeo svoju košarkašku karijeru.
Omišanin je prije dvije godine obukao dres Bikova, a svojim partijama zaslužio je i poziv u hrvatsku reprezentaciju u ovom kvalifikacijskom ciklusu.
"Iznimno sam sretan što ću opet igrati u žutom dresu. U mlađim kategorijama sa Splitom sam osvajao trofeje, sada to želim i sa seniorima, dat ću sve od sebe da tako i bude. Vjerujem u projekt Splita koji mi je prezentiran. Hvala Gorici na dvije divne sezone," rekao je Kalajžić na predstavljanju na Gripama.
U protekloj sezoni, u kojoj je Gorica stigla do polufinala doigravanja za naslov prvaka Hrvatske, Kalajžić je u prosjeku za gotovo 30 minuta na parketu zabijao 14 poena, uz nešto više od tri skoka i četiri asistencije po utakmici. Ugovor sa splitskim Žutima potpisao je do 2024. godine.

Velečasni Vladimir Cvetnić proslavio 50 godina svećeništva u kapeli svetog Vida u Mraclinu

Borba za trofej na Leštantu: Igra se Kup Turopoljsko-posavske lige

Lučelnica dočekuje Brešku ligu na Lukinić Brdu: Novo Brdo čuva netaknutu mrežu, Dubranec i Šiljakovina u derbiju na kraju dana

Oproštaj od goričkog travnjaka protiv Nogometnog sindikata: Volio bih stvarno da ovaj tjedan i potpišemo s igračima s kojima pregovaramo

Idući tjedan novo zaprašivanje komaraca na području svih velikogoričkih naselja

Velika pobjeda Deana Klafurića, Široki 'okrenuo' Dinamo u Sloveniji: Naravno da nam to puno znači, ali ne treba sada zbog toga raditi neku euforiju
