Igor i Dominik s Hrvatskom osvojili srebro na turniru u Srbiji
Hrvatska juniorska karate reprezentacija nastupila je na međunarodnom turniru Trofej Raška 2019 u Srbiji te je ostvarila sjajne rezultate.
Igor Vrban i Dominik Kučan iz našeg karate kluba Velika Gorica bili su dio ekipe koja je osvojila ekipno srebro.
Uz Igora i Dominika, dio hrvatske juniorske reprezentacije pod vodstvom trenera Fedora Nalisa bili su i Jakov Fember (Samobor), koji je osvojio i pojedinačno srebro u kategoriji do 55 kilograma, Leo Marković (Mladost Ivanić-Grad), koji je zaslužio je brončanu medalju u kategoriji do 68 kilograma, Karlo Volarić (Jastreb Jastrebarsko), koji je bio brončani u kategoriji preko 76 kilograma, Roko Mihalinec (Susedgrad), koji je bio srebrni u konkurenciji do 68 kilograma te Anton Baždarić i Filip Ramić.
Na Trofeju Raška nastupilo je 470 natjecatelja.
Počinje ljetno radno vrijeme Policijske postaje Velika Gorica
Počinje tjedan radionica u Kučama: Prijavite djecu na kuhanje, STEM i likovnu radionicu
Galović s nova dva komada odveo Donji Hruševec do pobjede nad 'njegovim' Dubrancem: U nedjelju Breška liga stiže na Petrovo u Šiljakovini
34 godine i 336 dana!
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj