
In memoriam Marko Paulenka: U petak njegov Pikado klub Chill VG organizira humanitarni turnir
Tužnu vijest javili su iz Pikado kluba Chill VG, o preranoj smrti Marka Paulenke, njihovog dugogodišnjeg člana i prijatelja.
Marko je preminuo u 42. godini, a posljednji ispraćaj bit će u srijedu u 14 sati na goričkom Gradskom groblju.
U petak će se u Chill Caffeu od 19 sati održati i humanitarni turnir za Marka Paulenku, a sav prihod bit će namijenjen pomoći njegovoj obitelji.
"Marko je bio pobjednik našeg prvog 'Chillić turnirića', a sada je na nama da se okupimo i pokažemo zajedništvo u njegovom duhu," javili su iz Pikado kluba Chill VG pa posebno istaknuli:
"Ukoliko želite pomoći, a ne možete u petak doći na turnir, možete humanitarnu donaciju uplatiti na račun predsjednika kluba Ivana Krushe. Sva uplaćena sredstva bit će prebačena njegovoj obitelji. U ovim najtežim trenucima pokažimo da prijateljstvo nema cijenu."
Galerija slika

Pojačan nadzor prometa na velikogoričkim cestama za produženi vikend

Krizma preselio na Kretu: Ovo je dobar korak naprijed za moju karijeru

FOTO Napreduje uređenje dječjeg igrališta na Plesu

Vokalna skupina KUD-a Dučec nastupila u Jasenovcu: Molitva i pjesma kao uvretira za proslavu Velike Gospe

Vrijeme je hodočašća, policija upozorava: Povećajte svoju vidljivost radi sigurnosti svih sudionika u prometu

Zalihe krvnih grupa su smanjene, darujte krv!
