Iznenađujuće slavlje OK Velika Gorica u gradskom derbiju
Odbojkašice Velike Gorice slavile su vrijednu pobjedu u gradskom derbiju protiv HOK Gorica, na početku nastavka natjecanja 1. B HOL Sjever rezultatom 3:1 (22:25, 25:18, 25:23, 25:16).
Nakon gubitka prvog seta ekipa pod vodstvom trenera Ivelja i Uzelca dolazi do preokreta i izuzetno važnih bodova u borbi za opstanak u ovom rangu natjecanja. Ovo im je tek druga ovosezonska pobjeda, na pretposljednjem su mjestu ljestvice, ispred Siska, koji je još uvijek na 'nuli'.

HOK Gorica je u sredini ljestvice, a u 12. kolu upisala je sedmi poraz.
U idućem kolu ekipa Diane Reščić Breko i Ide Jenkač dočekuje Medveščak, dok će OK Velika Gorica gostovati kod OK Nebo.

OK VELIKA GORICA: Soldan (L), Dunđek, Karlović, Pavlović, Mlinac (L), Barukčić, Jozepović, Muhar, Bukša, Stojčević, Mag. Fabijanec, Brlek, Pavišić, Mat. Fabijanec (K)
HOK GORICA: Rendulić, Hrženjak, Senjić, Bilać, Pokrajčić, Ćopić, Pavić, Knezović (K), Špoljarić, Požgajec, Milić, Pokrajčić, E. Ivanković, D. Ivanković
34 godine i 336 dana!
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
Petrovo u Šiljakovini donosi dan ispunjen tradicijom, sportom i glazbom
Breška liga nastavlja se u Markuševcu: Dubranec i Donji Hruševec u derbiju trećeg kola