Još jedno razočaravajuće izdanje goričkih košarkaša

05.12.2016. / Nefertum IT
S još jednog gostovanja košarkaši Gorice vratili su se podvijena repa. U Gradskom vrtu Goričani su od domaćih Vrijednosnica Osijek poraženi s 92:78. Još jednom su na površinu isplivale sve slabosti u goričkoj igri, ponajprije obrambeni dio, dok je onaj napadački donekle i na nešto izgledao. Sve to kvalitetniji i odlučniji igrači Vladimira Krstića znali su iskoristiti.

Domaćini se se rezultatski počeli odvajati u posljednjim minuta prve četvrtine, da bi igrači Vladimira Krstića nakon toga u potpunosti zagospodarili parketom što se vidjelo i po rezultatu, jer u jednom trenutku Osječani su imali +25 (58:33), da bi Gorica u jednom trenutku uspjela smanjiti na podnošljivih -13 (64:51). No, momčad Vrijednosnica, predvođena raspoloženim Matejom Karlovićem (trica 8/13), ponovno rutinski odlazi na 84:64 te trener Krstić u zadnje tri minute šansu pruža mladim igračima što Goričani koriste za ublaživanje poraza.

Nakon odlaska Nevena Nikolića koji je momčad vodio u prvih osam kola, na  utakmici u Osijeku na trenerskoj su klupi sjedili treneri iz omladinskog pogona,  Silvije Jenkač i Hani Istanbuli. Što se to događa u klubu koji je do prije samo nekog vremena bio primjer dobro organiziranog kolektiva na svim razinama predstoji nam da provjerimo, jer nastavi li se u ovom ritmu Goričane očekuju sve, samo ne mirni dani.