Judaši 'Kokice' sjajni i u Osijeku! Kući se vratili s novih 10 medalja!
Nakon što su na domaćem terenu u sportskoj dvorani Osnovne škole Novo Čiče organizirali treće međunarodno judo natjecanje 'Kup Turopolja 2019.' i na njemu ugrabili čak 19 medalja, mladi judaši Kokice briljirali su i na 14. Međunarodnom turniru u Osijeku gdje su osvojili novih 10 medalja!
Naime, u organizaciji judo kluba Mladost Osijek protekle subote održan je "Memorijal Josipa Ponteka" koji je okupio preko 350 natjecatelja ubrajajući i goste iz susjednih država; Srbije, Slovenije i Mađarske.

Judo klub Kokica nastupio je sa osam svojih predstavnika koji su u uzrastima do 10 i 12 godina osvojili fenomenalnih 10 medalja.
Konkretno, sjajna Jana Manojlović osvojila je 1. i 3. mjesto, Frida Kacian 1. mjesto, Zara Hrvojić 2. mjesto, Leona Martić 2. mjesto, Edita Zvonarić također 2. mjesto, Tena Pereković 2. i 3. mjesto, te Ivona Cesarec i Borna Kompes po 2.mjesto.
Galerija slika
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu
Visoke temperature nisu ih zaustavile: Volonteri očistili poluotok i južnu obalu jezera Čiče
Krenule prijave za StartupVG: Prilika za razvoj inovativnih poslovnih ideja
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni