Judo inkluzija: Fujijevci turnirom zaključili 'najuspješniju i najtežu' sezonu!
Bila je to zaista sezona za pamćenje u našem velikogoričkom Fujiju, judo klubu za osobe s invaliditetom, koji će proteklih godinu dana zlatnim slovima upisati u svoje povijesne knjige.
Od #BeInclusive projekta i nagrade Europske komisije, koja će klub podignuti na jednu sasvim novu razinu, preko posjete olimpijskog pobjednika Satoshija Ishiija pa sve do nedavnog judo festivala u Poreču, gdje su Fujijevci i Pinkyjevci zajedno učili od najboljih judoka svijeta, ali su i pokazali sve što mogu i znaju...

Bit će teško ponoviti sve te senzacionalne uspjehe, ali gledajući rad i trud Marine Drašković i njenih suradnika, sigurno to neće biti nemoguće...

"Ima li boljeg načina da se završi sezona nego turnirom? Prilagođenim judo borbama pred roditeljima pokazali smo napredak i podijelili zaslužene nagrade. Protekla sezona je zaista bila definitivno najspektakularnija i najuspješnija do sada, ali i najteža i izuzetno izazovna! Sad smo spremni za ljetno punjenje baterija," poručili su nam naši sjajni Fujijevci.

Turnir je bio dio organizacije projekta Judo inkluzija i bio je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda.
Galerija slika
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić