
Juniori Gorice ipak bez finala Kupa, Osijek prošao golom iz penala
Nažalost, juniori Gorice nisu uspjeli izboriti finale Hrvatskog nogometnog kupa. Povijesni ovosezonski niz sjajnih rezultat zaustavili su vršnjaci Osijeka, koji su slavili s minimalnih 0:1.
Pogodak odluke pao je 15-ak minuta prije kraja kad je Luka Branšteter realizirao kazneni udarac.
Ekipa Svena Rajića može biti ponosna na sve što je ostvarila, a vjerujemo kako će iduće sezone ostvariti i dodatni iskorak, nakon što izbore plasman u Prvu HNL.
Protiv Osijeka su od prve minute zaigrali Ivan Ševerdija , Josip Ivan Zorica, David Kovačić, Ante Banić, Marko Burić, Mihael Đopar, Tin Zavalić, Lion Cahani, Anton Glasnović, Vlado Gajić i Patrik Jug, dok su priliku s klupe dobili još i Marko Krznarić, Ivan Knežić, Karlo Klarić, Domagoj Matić i Luka Artuković.
U drugom polufinalu juniori Dinama su s 3:1 bili bolji od Hajduka.
(Foto: Nogometna škola HNK Gorica)

Još jedan bivši igrač Šibenika stigao u Goricu: Pozdravljam i sve navijače koji će nam, vjerujem, biti podrška tijekom cijele sezone

Ulaganje od 50 milijuna eura realizirano u Velikoj Gorici: Grupacije SIAD i SOL otvorile novo postrojenje

Radovi na gradskoj tržnici u punom jeku: Nadstrešnica će biti čelične konstrukcije, a radi se i oborinska odvodnja

Rekonstrukcija ulice Matice hrvatske kreće u ponedjeljak

Stand up komičar Aleksandar Lazić otvara BUŠ KUŠ u Buševcu

Gorički gimnazijalac Ante Matković ostvario maksimalan rezultat na državnoj maturi iz matematike!
