Jurič u trećoj minuti sudačke nadoknade spasio bod Mraclinu u derbiju kod Gradića

23.09.2021. / Damir Žbulj

U Gradićima je odigran dinamičan i zanimljivi turopoljski četvrtoligaški derbi u kojem su gosti iz Mraclina u trećoj minuti sudačke nadoknade uspjeli doći do izjednačujućeg pogotka i vrijednog boda.

Mreže su mirovale sve do pola sata prije kraja dvoboja kad je Ante Banić, koji je nekoliko minuta ranije ušao s klupe, pogodio za vodstvom domaćih, nakon ubačaja iz kuta.

Ekipa Damira Milanovića ipak je uspjela izbjeći poraz u dodanom vremenu, a poslije gužve u kaznenom prostoru lopta dolazi do Josipa Juriča, koji silovito pogađa za konačnih 1:1.

I Jurič je u igru ušao u nastavku dvoboja...

NK GRADIĆI: Vedran Beblek, Filip Turkalj, Dino Škarica (Filip Božić 89'), Igor Cindrić (Ante Banić 55'), Toni Borovac, Filip Harambašić (David POsavec 75'), Josip Hrženjak Leon Šuman 75'), Krešimiri Budimir, Patrik Posavec, Hrvoje Krstanović, Patrik Vojnić

NK MRACLIN: Sonny Boy Dražić, Robert Petravić, Josip Domitrović (Dejan Debijađi 46'), Filip Onić (Hrvoje Šikić 73'), Petar Milatović, Igor Hajduk, Matej Skrbin, Karlo Klarić (Slavko Vidović 55'), Bruno Dandić (Luka Kos 83'), Hrvoje Koleš (Josip Jurič 55'), Ladislav Roginić Juraj Cvetnić 83').

Nakon šest kola Gradići su i dalje na dnu ljestvice, ali su se pomakli s 'nule', nakon poništavanja pobjede iz prvog kola i oduzimanja jednog bod zbog nastupa igrača koji zbog suspenzije iz prošle sezone nije smio igrati. Mraclinci su trenutno na sedmom mjestu s devet osvojenih bodova...

U nedjelju od 16.30 sati Mraclin će na svom travnjaku odmjeriti snage sa Sutlom Laduč, dok Gradići gostuju u Kerestincu.