Kadeti Gorice pobjednici Kupa NSVG, Ban Jelačić slavio trofej svojih juniora

02.10.2020. / Damir Žbulj

Kadeti Gorice pobjednici su Kup natjecanja Nogometnog saveza Velike Gorice! U finalnoj utakmici svladali su vršnjake Kurilovca rezultatom 5:1, nakon što je rezultat nakon prvih 40 minuta bio izjednačen (1:1).

Leon Badrić zabio je za vodstvo Goričana u 13. minuti, a tri minute kasnije je poravnao Luka Koljević. Početkom nastavka Gorica brzinski postiže tri pogotka i usmjerava dvoboj na svoju stranu. Dva gola postiže Ivan Jančić, a svoj drugi na utakmici dodaje Badrić. Desetak minuta prije kraja kapetan Marko Rakas postavlja konačnih 5:1 za momke pod vodstvom Marka Pancirova.

Instruktor NSVG Stjepan Grđan i tajnik Stjepan Petrac podijelili su pehare i medalje finalistima i pobjednicima Kupa za ovu godinu.

Sudili su Mrkoci, Meić i Krznarić...

HNK GORICA (kadeti): Filip Crnolatec (Luka Kovač 60'), Lovro Cundeković, Marko Paradžik (Gabriel Ljubej 60'), Ivan Ćuk (Niko Tkalčević 46'), Leon Badrić, David Sim, Ivan Jančić, Marko Rakas, Ivan paradžik, Juraj Šolaja (Luka Kahlina 65'), Luka Kaurin (Matej Godinić 46'). Trener: Marko Pancirov

NK KURILOVEC (kadeti): David Petrac, Marko Haraminčić, Dorian Dimač, Luka Koljević, Marko Đurašić, Fran Krsto Lukavečki, Ante Burazer (Patrik Karavla 49'), Renato Šimac (Gabriel Lukac 46')Ian Krtinić (Ivan Bagarić 68'), Bernard Keser (Edon Ramandanaj 62'). Trener: Damir Dittrich.

Prošli tjedan je u finalu juniorskog Kupa NSVG Ban Jelačić na svom travnjaku u VUkovini bio bolji od juniora Gorice s 2:1 (1:0).

Miron Memić i Patrik Nezirović odveli su Jelačić do velikog slavlja.

Pod vodstvom Marina Rakuljića trofej su osvojili kapetan Ivan Marković, Marko Rovišan, Dominik Srbelj, Lovro Matković, Jakov Karaula, Antonio Nikić, Filip Harambašić, Hrvoje Polić, Dario Anđel, Teo Sremić, Miron Memić, Patrik Nezirović, Dominik Tačković, Ivan Ilijević, Patrik Jurić, Mario Malbašić, Matej Mikulin.

(Foto: NK Ban Jelačić Vukovina)